ul. Tysiąclecia 2a, 09-402 Płock

pon: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (03.07): niehandlowa

English

wystrzeleni w kosmos – Dzień Dziecka

Data dodania: 18 maja 2022

Jak wygląda nasza Galaktyka? Z jakimi planetami sąsiaduje Ziemia? Czy trudno jest chodzić po Księżycu? No i co ciekawego znajduje się w kosmosie?

 

Jeśli lubisz fascynujące podróże, marzysz o tym, aby wziąć udział w odległych, galaktycznych wyprawach lub chcesz zostać w przyszłości astronautą, to zapraszamy Cię do wspólnego odkrywania tajemnic kosmosu!

 

Z okazji Dnia Dziecka 28 maja br. w Atrium Mosty, dla małych odkrywców i poszukiwaczy przygód przygotowaliśmy niezwykłą zabawę!Przed Wami wystrzelony w kosmos Dzień Dziecka! Trzymajcie się mocno dzięki ziemskiej sile grawitacji, bo zaplanowane w tym dniu atrakcje na pewno porwą Was w wir zabawy!!

 

W programie czekają na Was:

 

  • stanowiska z kosmiczną fotościanką oraz monidłami, na których będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcia
  • wyzwanie w postaci spaceru w kosmosie; dla zwinnych śmiałków, którzy opanują umiejętność chodzenia w galaktyce, przygotowano drobne upominki
  • plastyczne warsztaty astronomiczne, podczas których będziecie mogli stworzyć wystrzelony w kosmos układ słoneczny albo namalować swoją ulubioną planetę
  • gra terenowa „Odkrywcy Kosmosu”dla najmłodszych z konkursem z nagrodami!

Na terenie Atrium Mosty umieścimy naklejki podłogowe odpowiadające planetom układu słonecznego, które będą elementem zabawy. Aby wziąć w niej udział należy postępować zgodnie z instrukcją hostess, a na wytrwałych odkrywców czekają nagrody.

 

Nie zabraknie również słodkiego akcentu! Na fanów kosmicznych przygód czekają galaktyczne Cake-popsy, pyszne makaroniki i smakowe ciasteczka.

 

Wystrzelony w kosmos Dzień Dziecka odbędzie się w Atrium Mosty w sobotę, 28 maja br., w godz. 11.00-19.00.

 

Zapraszamy do wspólnej kosmicznej zabawy!