czw: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (20.06):niehandlowa en

Wystawa zwierząt egzotycznych w Atrium Mosty

Data dodania: 21 października 2015

Od 12 listopada klienci Atrium Mosty będą mogli poczuć się jak na safari czy jak podróżnicy przemierzający amazońską dżunglę. Do centrum handlowego zawita wystawa zwierząt egzotycznych, którą będzie można podziwiać przez kolejne 2 tygodnie.
Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w dniach 12-26 listopada w godzinach funkcjonowania centrum handlowego Atrium Mosty. Na miłośników fauny czeka nie lada gratka: blisko setka fascynujących zwierząt egzotycznych z całego świata. Znajdą się wśród nich m.in. pająki ptaszniki (nazywane często tarantulami), skorpiony, węże, zwinne gekony, agamy, legwany, a także olbrzymie wije, skolopendry i straszyki.
Olbrzymią zaletą wystawy zwierząt egzotycznych jest możliwość bezpośredniego kontaktu, możliwość głaskania, wzięcia na rękę, a nawet zrobienia sobie zdjęć z wybranymi okazami egzotycznymi.
Dodatkową atrakcją będzie wystawa zdjęć prezentujących wybrane okazy w dużym formacie. Miłośnicy okazów egzotycznych będą mogli odkryć wiele interesujących szczegółów doskonale widocznych w powiększeniu, a amatorzy fotografii będą mogli liczyć na wsparcie w postaci cennych wskazówek na temat fotografowania zwierząt.
Nad bezpieczeństwem zwiedzających wystawę, a także zwierząt będą czuwać doświadczeni hodowcy, dla których kontakt ze zwierzętami jest pasją i sposobem na życie. W trakcie trwania wystawy będzie można nie tylko zobaczyć egzotyczne zwierzęta, ale takżę dowiedzieć się na ich temat przeróżnych ciekawostek.
Okazy zaprezentowane na wystawie gościły w Top Model, You Can Dance, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata, a nawet jeden z pająków o nazwie Emilka promował ofertę wiosenną stacji TVN Turbo. Warto zatem z bliska zobaczyć zwierzęta, które w świecie zwierząt mogą być śmiało uważane za celebrytów.
Wystawa otrzymała również wielokrotnie nagrody GRAND PRIX w kategorii najciekawszych wystaw na targach zoologicznych.
 
W dniach 12-26.11 specjalna oferta w Pizza Dominium oraz Subway!

  • Zestaw dziecięcy w Subway za 10zł (sub15, ciasteczko, sok Cappy pomarańczowy/woda);
  • Kids Menu w Pizza Dominium za 12,90 zł.