czw: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (12.07): niehandlowa en

WEEKEND ZE SZTUKĄ W ATRIUM MOSTY W LISTOPADZIE!

Data dodania: 8 listopada 2019

Fascynuje cię świat sztuki? A może masz w sobie duszę artysty? Jeśli tak, wpadnij do nas w listopadzie na Weekend ze Sztuką! Tym razem w ramach twórczych spotkań dla dzieci i młodzieży, zaplanowaliśmy:

 

  • „Malowane wełną” – warsztaty filcowania na mokro

 

piątek, 15 listopada 2019, godz. 16:00-18:00

sobota, 16 listopada 2019, godz. 11:00-14:00

 

Podczas warsztatów dowiesz się krok po kroku o tradycji filcowania wełny w Polsce i na świecie. Przekonasz się, jak za pomocą mydła, ciepłej wody i wełny stworzyć niesamowite ozdoby na miarę małych dzieł sztuki. Zobaczysz, jak w prosty sposób wykonać samodzielnie dowolną filcową torbę, piórnik lub kosmetyczkę o wyszukanych kształtach albo niepowtarzalne ozdobne wełniane kwiatki.

 

Odkryj z nami tajemnice kolorowego wełnianego runa i zgłoś swój udział w zajęciach pod nr tel.: 24 369 16 08

 

Warsztaty prowadzone są w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży POKiS (I piętro Atrium Mosty). Udział w nich jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

 

W listopadzie zapraszamy również do odwiedzenia wspaniałej ekspozycji w Atrium Mosty. Morskie klimaty i ciepło lata w środku jesieni? Ależ tak! A wszystko za sprawą wyjątkowych prac młodych artystów.

 

  • „Morskie opowieści” – międzynarodowa wystawa plastyczna

 

Tę niezwykłą wystawę tworzą barwne, niesamowite, egzotyczne pejzaże utrzymane w morskim klimacie. Autorami prac są dzieci i młodzież z różnych stron świata, ale głównie krajów, gdzie morze jest istotnym elementem lokalnego pejzażu. Wystawa pochodzi ze zbiorów Galerii i Ośrodka Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu.

 

Wystawę można oglądać w Galerii Sztuki Dzieci i Młodzieży POKiS (Atrium Mosty) do 24 listopada, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00.

 

Lokalizacja najemcy

Piętro

Legenda

bankomat
pokój matki z dzieckiem
schody ruchome
toaleta dla niepełnosprawnych
toaleta
winda
darmowe wifi na terenie całego obiektu
stacja naprawcza dla rowerów
poidła dla psów
Parking Parking ul. Przemysłowa ul. Tysiąclecia
Parking Parking