pon: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (12.12): handlowa en

Tymczasowy Punkt Szczepień w Atrium Mosty

Data dodania: 18 października 2021

Atrium Mosty zaangażowało się w projekt uruchomienia dla pacjentów dodatkowego punktu szczepień masowych. Ta lokalna inicjatywa ma związek z Narodowym Programem Szczepień przeciw COVID-19 (NPS), w ramach którego w całym kraju powstają kolejne punkty szczepień.

 

Centrum Handlowe zadeklarowało swoje wsparcie w utworzeniu nowego miejsca wraz z udostępnieniem zaplecza organizacyjno-technicznego. Na miejscu do dyspozycji zespołu medycznego oraz pacjentów są dwa pomieszczenia. Jedno z nich zostało zaadaptowane na przestronną poczekalnię, w której prowadzona również weryfikacja osób zgłaszających się na szczepienia. W drugim lokalu powstał punkt szczepienny. Opiekę medyczną w nowo uruchomionym punkcie zapewniają zespoły szczepienne utworzone przez Centrum Medyczne PZU Zdrowie.

 

W punkcie można przyjąć jednodawkową szczepionkę firmy Johnson & Johnson. To wygodne rozwiązane zwłaszcza dla osób planujących wyjazd – po 14 dniach od szczepienia pacjent otrzymuje Unijny Certyfikat COVID, widoczny na Internetowym Koncie Pacjenta. Co ważne, szczepienie nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

 

 

Pacjenci mogą zaszczepić się także szczepionką firmy Pfizer dawkami pierwszorazowymi oraz przypominającymi i uzupełniającymi. Na to szczepienie wskazana jest wcześniejsza rejestracja pod numerem: 24 364 77 01.

 

 

Tymczasowy Punkt Szczepień w Atrium Mosty jest czynny w każdy wtorek, czwartek i piątek. Szczepienia poszczególnymi szczepionkami wykonywane są według harmonogramu:

Johnson & Johnson w piątki w godzinach 15.00-20.00

Pfizer we wtorki i czwartki w godzinach 15.00-19.00.

 

 

Punkt znajduje się na 1. piętrze galerii naprzeciwko Centrum Medycznego PZU Zdrowie.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem: 24 364 77 01.