nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (25.08): handlowa en

Świąteczno-sylwestrowy pokaz mody

Data dodania: 24 listopada 2017

To będzie wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników najnowszych trendów modowych. 16 grudnia 2017 r. na wybiegu Atrium Mosty świąteczne i sylwestrowe kreacje zaprezentują m.in. takie marki jak Monnari, Cubus, Kobiece Imperium, Salon sukni ślubnych i wieczorowych Dajana, a także Wojas, Ryłko i Deichmann. Na wybiegu nie zabraknie stylizacji dla najmłodszych od marki Smyk. Podczas pokazów swoją kolekcje przedstawi również stylistka Aleksandra Klimczewska. Nasi goście będą mogli skorzystać z jej bezpłatnych porad przez cały dzień.
Modelki zaprezentują również stylowe fryzury wykonane przez salon Belle Femme oraz eleganckie, świąteczne i imprezowo-sylwestrowe makijaże, o które zadba Andżelika Stawicka Dobierz Kosmetyk oraz Dominika Szymańska.
Aby zadbać o swój wygląd i dobre samopoczucie podczas świątecznych kolacji i szampańskiej imprezy sylwestrowej, przez cały dzień będzie można skorzystać z szerokiej oferty i specjalnych promocji drogerii Hebe, przy której odbędzie się wydarzenie, oraz stoisk studiów urody, m.in. Neonail, Manufaktura ciała, Odnova Alicja Michalak, Sun Brothers, Studio Figura, Alanique, Collway, Fm, Lalalook, Depilconcept, 888 Sfera Zdrowia i Relaksu.
Pokaz mody rozpocznie się o godzinie 16.00, a poprowadzi go płocki aktor teatralny Mariusz Pogonowski. O oprawę muzyczną pokazu zadba DJ Delaplaya.

Więcej informacji o świątecznych atrakcjach dostępnych jest tutaj.