wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (02.02): niehandlowa en

Stwórz maskotkę dla Atrium Mosty!

Data dodania: 9 września 2019

Młodzi projektanci zabawek poszukiwani! Atrium Mosty zaprasza najmłodszych mieszkańców Płocka do udziału w wielkim konkursie „Ożywiamy fantazję”. Zadaniem konkursowym będzie zaprojektowanie oryginalnej maskotki dla płockiego centrum handlowego i opowiedzenie jej niezwykłej historii. Kreatywna zabawa potrwa do 22 września. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

Atrium Mosty ogłasza konkurs na projekt maskotki i zaprasza do świata wyobraźni dzieci
w wieku od 4 do 14 lat z Płocka i okolic. Zaproszenia do udziału w wydarzeniu otrzymały również wszystkie płockie szkoły podstawowe. Mali artyści mogą wykonać projekt w domu, podczas wyznaczonych lekcji lub w specjalnej strefie w centrum.

 

Samodzielnie wykonane prace plastyczne przedstawiające pluszaki i ich wyjątkowe historie należy wysłać pocztą lub przynieść bezpośrednio do Atrium Mosty. Na uczestników czekać będzie specjalna strefa konkursowa, gdzie będzie można nie tylko osobiście wrzucić wcześniej przygotowaną pracę do urny, ale również stworzyć ją od podstaw.

 

Konkurs potrwa do 22 września. Z dostarczonych prac jury wybierze 20 maskotek i ich historie. Dodatkowo mieszkańcy Płocka będą mogli na Facebooku centrum wskazać, która praca podoba im się najbardziej i pomóc w wyborze tych wyróżnionych.

 

Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 25 października. Główną nagrodą w konkursie „Ożywiamy fantazję” jest bon do sklepu Smyk o wartości 1000 zł. Zwycięska praca zostanie również odszyta, stając się oficjalną maskotką Atrium Mosty. Przytulankę będzie można wygrać w kolejnych konkursach i akcjach przeprowadzanych przez płockie centrum.

 

– Pluszaki wywołują u wszystkich pozytywne i miłe skojarzenia. Lubią je nie tylko dzieci – zdarza się, że dorosła osoba nie rozstaje się ze swoją maskotką. Również Atrium Mosty chce mieć przytulankę, która będzie się z nami ciepło kojarzyć. Chcemy, aby to najmłodsi mieszkańcy Płocka sami wymyślili maskotkę, która będzie im towarzyszyć podczas wizyt w naszym centrum. Kreacja nowej postaci i wymyślanie jej historii wspaniale rozwija wyobraźnię, a przy tym dostarcza masę frajdy i pozytywnych wrażeń. A dodatkowo w konkursie można zdobyć fantastyczne nagrody! – zaprasza Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty.

 

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu Ożywiamy Fantazję.