sob: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.01): handlowa en

Stand Up na Dachu

Data dodania: 27 maja 2019

15 czerwca br., o godz. 20:30, dach Atrium Mosty stanie się miejscem niecodziennego show – stand-upu z udziałem znanych i lubianych komików. Tego wieczora na scenie staną: Michał Kempa, Sebastian Rejent i Maciek Adamczyk.

 

Michał Kempa uprawia stand-up comedy, jest popularną i rozpoznawalną osobowością radiową i telewizyjną, a także zwycięzcą programu „Stand up. Zabij mnie śmiechem” emitowanego w Polsacie. Zaczynał od występów w telewizji, Sali kongresowej czy amerykańskim Gotham Comedy Club. Występował i wygrywał na większości festiwali kabaretowych w kraju, był też współprowadzącym program Lubię to w TVP1.

Sebastian Rejent to miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m.in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi. Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je, by pomagać innym.

Maciek Adamczyk to jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce – stand-upem zajmuje się od 7 lat. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując kubek dobrego kakao. Od lat tworzy teksty komediowe na tematy tak różne, jak zagadnienia prawniczej legislacji czy istota polsko-niemieckich Dni Węgorza.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w show, wejść na dach i pośmiać się z występów stand-uperów, zrób zakupy w Atrium Mosty w dniach 10-14.06.2019, w godz. 12.00-18.00, i odbierz darmowy bilet w punkcie obsługi klienta!

Więcej w regulaminie dostępnym w terminie późniejszym na https://atrium-mosty.pl/ oraz na naszym Facebook’u: https://www.facebook.com/AtriumMosty/

Zapraszamy wszystkich miłośników komedii i dowcipów!