ul. Tysiąclecia 2a, 09-402 Płock

sob: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (04.12): niehandlowa

English

Przedświąteczna Giełda Płytowa w Atrium Mosty

Data dodania: 18 listopada 2022

2-3 grudnia, godz. 9.00-21.00, parter, obok Hebe i schodów ruchomych

 

 

Jesteś amatorem czarnych krążków? Poszukujesz oryginalnej płyty na prezent? A może polujesz na prawdziwe perełki wśród winyli, czy chcesz sprawić komuś bliskiemu muzyczną niespodziankę-prezent? Jeśli tak, koniecznie odwiedź przedświąteczną Giełdę Płytową w Atrium Mosty!

 

Już 2 i 3 grudnia zapraszamy łowców winyli, płyt i kaset do wizyty w naszym centrum handlowym, gdzie przez dwa dni odbywać się będzie kolejna edycja Giełda Płytowa.

 

Na miejscu do zdobycia będą tysiące nośników, w tym stare, kolekcjonerskie wydania i współczesne, z  najróżniejszych gatunków muzycznych. Dla wszystkich melomanów to idealna okazja, aby rozszerzyć swoją kolekcję płyt winylowych bądź zaopatrzyć się w kasetę lub CD z ulubionym gatunkiem muzycznym. W jednym miejscu będzie można znaleźć przeboje z całego świata! Jest to również idealne miejsce do zakupu świątecznego prezentu, o ile jeszcze o tym nie pomyślałeś.

 

W wydarzeniu wezmą udział wystawcy liczący się w branży kolekcjonerów z całej Polski oraz z regionu. Fani analogowego brzmienia będą mogli wybierać spośród winyli, płyt i kaset z nagraniami różnych nurtów muzycznych i  stylów – od jazzu, bluesa, poprzez rock, disco, punk, folk, pop, po muzykę polską, filmową czy klasyczną. Między nimi znajdą się wielkie hity, bestsellery i albumy kolekcjonerskie. Nie zabraknie też perełek muzycznych wśród płyt CD i kaset. Z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie!

 

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

Zapraszamy!