śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (04.10): niehandlowa en

Przedłużamy ferie w Atrium Mosty!

Data dodania: 29 stycznia 2020

Ferie Potrwają dłużej!

Przedłużamy ferie, czyli… „my się zimy nie boimy!” – ani jej braku! Aby czas wolny od szkolnych obowiązków był jeszcze bardziej przyjemny, przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych klientów moc atrakcji.

W każdą sobotę lutego, w godz. 11.00 – 17.00, niezależnie od pogody, w Atrium Mosty odbywać się będą zabawy i konkursy z udziałem naszej maskotki Atrium Mostowskiego oraz całej jego ferajny!

 

W Atrium Mosty ferie rozpoczną się już 1 lutego, a zakończą Wielkim Finałem dopiero 29 lutego, podczas którego wygrać będzie można wyjazd do Energylandii dla całej rodziny!

 

Na dobry początek ferii, 1 lutego, na najmłodszych gości naszego centrum czeka specjalna strefa z milionem klocków. Podczas Wspólnego Budowania tworzyć będzie można niesamowite konstrukcje, wykorzystując klocki gigant, BUMP, drewniane, Lego Classic i Duplo. Dodatkowo nasi goście mogą wziąć udział w konkursach, w których do wygrania jest łącznie dziesięć zestawów klocków.

 

Druga sobota ferii, 8 lutego, to w Atrium Mosty Dzień Slime. Najmłodsi będą przygotowywać pod okiem animatorów popularne masy plastyczne zwane przez dzieci „glutami” – klasyczne, brokatowe, kolorowe czy święcące. W trakcie konkursów do wygrania jest jeden z dziesięciu zestawów do samodzielnego tworzenia slimów.

 

W połowie miesiąca, 15 lutego, w naszym centrum handlowym prowadzona będzie zbiórka artykułów dla zwierząt. Karma, koce, zabawki – mile widziane jest wszystko, co może wspomóc milusińskich rezydentów schroniska dla zwierząt. Atrakcją Dnia Psa i Kota będzie pokaz psich sztuczek, a najmłodsi będą mogli przy specjalnie przygotowanym stanowisku wykonać prace plastyczne z motywem psów i kotów.

 

22 lutego to Dzień Magii. W tę właśnie sobotę obejrzeć będzie można pokaz iluzjonisty, a także samemu nauczyć się kilku sztuczek lub stworzyć magiczną biżuterię. Na chętnych, chcących choć na chwilę zamienić się w bohatera ulubionej bajki, czeka malowanie twarzy, a także brokatowy tatuaż. Czarodzieje-łasuchy będą mogli skosztować w tym dniu waty cukrowej.

 

Wielki Finał ferii w Atrium Mosty odbędzie się 29 lutego.Dla najmłodszych przewidziano gry i zabawy z wykorzystaniem Knoocker, czyli interaktywnej ścianki pozwalającej na połączenie ruchu i gier komputerowych. W programie także malowanie twarzy, kolorowe tatuaże oraz pokazy skręcania balonów. Atrakcją będzie również występ teatrzyku dla dzieci, który specjalnie dla maluchów zaprezentuje trzy przedstawienia.

 

Za obecność w sobotę w czasie trwania akcji „Przedłużamy ferie” stemplujemy pieczątki. Ci, którzy zbiorą minimum trzy, czyli będą uczestniczyć w min. trzech edycjach sobotnich wydarzeń, będą mogli odebrać nagrodę gwarantowaną – maskotkę Atrium Mostowskiego, a dodatkowo – wziąć udział w finałowym konkursie podczas Wielkiego Finału akcji, odbywającego się 29 lutego.

Nagrodą główną jest wyjazd dla całej rodziny do parku rozrywki Energylandia.