Centrum Handlowe:
pon - sob: 09:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Piotr i Paweł:
pon - sob: 8:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Zdrofit:
pon - pt: 6:00 - 23:00; sob - nie: 7:00 - 22:00
La Trattoria:
pon - śr, nie: 10:00 - 21:00; czw - sob: 10:00 - 01:00
Promocja

Nowość w menu SUBWAY®

Nowość w menu SUBWAY®

Wielu początkujących miłośników kuchennych rewolucji może zastanawiać się czym właściwie jest Falafel. Mówiąc krótko to smażony kotlecik z ciecierzycy przyprawiony orientalnymi mieszankami ziół, które nadają mu wyjątkowy smak i aromat. Rarytas ten rozpowszechniony jest przede wszystkim w kręgu kultury Bliskiego Wschodu, ale obecnie podbija podniebienia amatorów sztuki kulinarnej na całym świecie. Pierwszeństwo w przygotowaniu Falafela przypisują sobie Palestyńczycy, Egipcjanie, mieszkańcy Libanu i Izraela. Kto z nich rzeczywiście był prekursorem? Trudno orzec. Rozwiąż tę zagadkę razem z SUBWAY® i skosztuj nowego przysmaku.

Dotychczas w restauracjach SUBWAY® dostępne były dwa bezmięsne sandwicze. Veggie Delite nieustannie zaskakuje konsumentów wybornym wnętrzem – świeżymi i chrupiącymi warzywami, z których można stworzyć nieskończenie wiele kompozycji. Wystarczy skosztować kombinacji sałaty z pomidorem, zieloną papryką, ogórkiem i cebulą, aby błyskawicznie poczuć przypływ energii. Równie pobudzająco działa sandwicz Veggie Patty, którego serce stanowi doskonały sojowy burger otoczony wyśmienitymi warzywami.

Nowy bohater – Falafel to serwowane na chrupiącym pieczywie z dodatkiem nieskończonej ilości świeżych warzyw, kotlety z ciecierzycy, które podbiją serca najbardziej wymagających smakoszy. Sandwicza wystarczy doprawić szczyptą ulubionych przypraw, aby poczuć pełnię smaku. Moda na zrównoważone odżywianie sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na produkty o niskiej zawartości tłuszczu oraz niewielkiej liczbie kalorii. Jednocześnie klienci pragną, aby spożywane posiłki zawierały składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Data rozpoczęcia: 31.03.2016
Data zakończenia: 30.04.2016