wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (25.08): handlowa en

Lookbook Musée PREFALL 2017 marki MOHITO

Data dodania: 23 sierpnia 2017

Najdłuższy dzień w roku, paryskie Muzeum Mody, za obiektywem utalentowana Sonia Szóstak – w takich okolicznościach powstał najnowszy lookbook marki MOHITO. Kobiece sylwetki sfotografowane na tle neo-renesansowej architektury Palais Galliera prezentują wiodące trendy kolekcji na nadchodzącą jesień. W tym sezonie projektanci postawili na eklektyczne połączenia i niewymuszoną elegancję. Twarzą lookbooka Musée 2017 została Brygida ‘Bree’ Naumowicz.
Kolory tej jesieni to granat, khaki, szarość, subtelny róż i wyjątkowo w sezonie jesienno-zimowym-lawenda. Pojawią się także motywy kwiatowe na ciemnych tkaninach, które doskonale ożywią cięższą garderobę. Dominującym motywem będzie męska kratka, dodająca kobiecym stylizacjom lekkiej nonszalancji.
Styl Paryżanek uwielbiają kobiety na całym świecie. Ich swoboda w łączeniu stylów, lekkość i niebywały szyk zainspirowały główną stylistkę MOHITO do stworzenia głównych sylwetek lookbooka. Warstwowość, nieoczywiste połączenia, wyraźne podkreślenie talii to ich cechy charakterystyczne.
Mocno eksponowanym detalem są perły, które ozdobiły wszystkie elementy garderoby. Ten stosunkowo nowy trend pojawił się na wybiegach od Paryża po Nowy Jork, dlatego nie mogło zabraknąć go w kolekcji.
Na uwagę zasługują efektowne akcesoria – etole ze sztucznego futra, berety, duże kolczyki i małe torebki z lśniącymi akcentami.
Fotografie Sonii Szóstak dopełnia film Ludwika Pruszkowskiego ukazujący spacer modelki po zaułkach niezwykłego Pałacu Galliera.
Część ubrań i dodatków z lookbooka Musée jest dostępna w salonach MOHITO w całej Polsce oraz na www.MOHITO.com. Pozostałe modele będą sukcesywnie pojawiać się w sprzedaży podczas trwania całego sezonu.
Najważniejsze tkaniny: dżins, szyfon, koronka, eko skóra
Główne motywy: falbany, wiązania w talii, warstwowość, plisy, męska kratka, perły