wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (25.08): handlowa en

Lego Star Wars – Gwiezdny Weekend

Data dodania: 24 lutego 2016

Już 12 i 13 marca Atrium Mosty opanują postacie z Gwiezdnych Wojen. Będzie można je stworzyć z klocków Lego, wziąć udział w ciekawych konkursach i wygrać szereg atrakcyjnych nagród i niespodzianek.
 
Impreza będzie miała miejsce w godzinach otwarcia Centrum (9:00-21:00) na I piętrze.  Dla uczestników przygotowane zostaną specjalne stanowiska, przy których będzie można układać różne modele klocków Lego – m.in. kolekcji Star Wars do budowy statków kosmicznych, Lego Master Class – z klockami generycznymi do kreatywnego budowania, oraz basen z Lego Duplo, przeznaczony dla najmłodszych uczestników (od 2-5 lat).
Dodatkowo co godzinę zaczynając od 12:00 zaczną się zmagania konkursowe – Konkurs związany z Budową Wielkiej Floty LEGO  (konkursy zaczynają się o pełnej godzinie, w godzinach 12:00-18:00). Od tej pory będzie można tworzyć i budować najbardziej fantazyjne konstrukcje kosmiczne dla Wielkiej Planety Lego.  O pełnej godzinie, zjawią się na niej Szturmowcy Imperium, którzy wybiorą jeden zwycięski pojazd i wyróżnią jeszcze 10. Każdy z biorących udział w budowie otrzyma atrakcyjną nagrodę bądź upominek pocieszenia.
 
Dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestników wydarzenia będzie jedyny w Polsce złoty droid C-3PO. W imprezie weźmie udział także sympatyczny i znany wszystkim miłośnikom Star Wars robot-droid R2-D2.
Ponadto będzie można sfotografować się z postaciami z filmu, składać wybrane modele Lego przy stolikach,a także wziąć udział w budowie wielkich, składających się z ponad 20 tys. elementów figur Dartha Vadera i Mistrza Yody.
Impreza przeznaczona jest dla wszystkich grup wiekowych, w szczególności dla rodziców z dziećmi. Korzystanie z jej wszystkich atrakcji jest nieodpłatne.