ul. Tysiąclecia 2a, 09-402 Płock

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (05.02): niehandlowa

English

Ho, ho, idą święta!

Data dodania: 9 grudnia 2022

Prosto z zaśnieżonej Laponii do Atrium Mosty nadciąga mroźne powietrze przepełnione… magią świąt!

19-22 grudnia 2022 świąteczna akcja w Atrium Mosty!

 

Jak co roku o tej porze roku przygotowujemy się do Bożego Narodzenia, szykując dla Was, Drodzy Klienci, niespodzianki! A nic nie sprawia większej radości niż prezenty! W ciepły, zimowy nastrój wprawią Was upominki w postaci wianków dekoracyjnych na wigilijny stół!

 

Tę wyjątkową świąteczną dekorację będziecie mogli otrzymać w okresie 19-22 grudnia w zamian za zakupy na kwotę 250 zł zrealizowane w sklepach na terenie naszej galerii.

 

Powodów i okazji do odwiedzenia Atrium Mosty w okresie przedświątecznym jest wiele – zakup prezentów dla najbliższych, realizacja świątecznej listy sprawunków, szukanie odpowiednich dekoracji bożonarodzeniowych lub skorzystanie z oferowanych w galerii usług. Dodatkową zachętą do wizyty w naszej galerii będzie trwająca aż 4 dni akcja promocyjna i możliwość otrzymania świątecznego wianka!

 

Ponadto, w trakcie trwania akcji promocyjnej, będzie można codziennie skorzystać z usługi darmowego pakowania prezentów zakupionych w sklepach na terenie galerii. Nasze hostessy zgodnie z życzeniem zapakują Wam pięknie podarunki, w godzinach 10.00-19.00.

 

Punkt odbioru nagród znajdować się będzie obok Grycana, natomiast stanowisko pakowania prezentów powstanie w pobliżu Biedronki.

Regulamin Bezpłatne Świąteczne Pakowanie Prezentów PDF

Regulamin Święta – Atrium Mosty BM PDF