tue: 09:00 - 21:00; next sunday (24.11): trading day pl

ZMIANA DOJAZDU DO ATRIUM MOSTY I ATRIUM PŁOCK

News date: 26 July 2019

Wjazdy do Atrium Mosty i Atrium Płock bez zmian –
II etap prac drogowych na ul. Tysiąclecia

W związku z zaplanowanymi od 29 lipca 2019 pracami drogowymi przy skrzyżowaniu ul. Tysiąclecia i ul. Przemysłowej informujemy, że wjazdy do obu centrów Atrium pozostają bez zmian. Mogą wystąpić utrudnienia na skrzyżowaniu przed drogą wjazdową do obiektów. Dla korzystających z transportu miejskiego wprowadzono trasy objazdowe.

Wodociągi Płockie oraz Miejski Zarząd Dróg rozpoczynają II etap prac na ul. Tysiąclecia, który obejmie okolice skrzyżowania ul. Bielskiej i ul. Tysiąclecia. Prace drogowe są związane z przebudową instalacji kanalizacji i nawierzchni jezdni. Samochody mogą przejeżdżać przez skrzyżowanie ul. Tysiąclecia i ul. Przemysłowej, natomiast odcinek od skrzyżowania ul. Łukasiewicza – ul. Miodowa do skrzyżowania z ul. Rembielińskiego jest zamknięty.

W trakcie remontu oba centra funkcjonują normalnie – wjazdy do obiektów pozostają bez zmian. Na czas trwania prac uruchomiony zostanie dodatkowy wyjazd z Atrium Płock – w lewo, w stronę ul. Kostrogaj. Organizacja ruchu przy Atrium Mosty się nie zmienia.

Autobusy linii 0271015193132101102N1N3 zostały skierowane na trasy objazdowe:

·Autobusy linii 0, 2, 7, 10, 19, 101, 102, N1 i N3 w obydwu kierunkach kursować będą Alejami Kobylińskiego i ulicą Łukasiewicza (przez przystanek Hermana).

·Przystanki Zgliczyńskiego i Rembielińskiego na ul. Tysiąclecia w obydwu kierunkach będą nieczynne.

·Na ul. Miodowej przy skrzyżowaniu z ul. Łukasiewicza (przy przychodni) ustawiony będzie przystanek zastępczy dla autobusów linii 0, 2,10, 19, 31, 101, 102, N1 i N3 jadących z centrum w kierunku ul. Miodowej i Skarpy.

·Autobusy linii 31 pojadą ulicami Łukasiewicza (przez przystanek Hermana), Miodową i Gałczyńskiego. Ulicami Bielską i Narodowych Sił Zbrojnych kursować będą w zamian autobusy linii 32.

·Autobusy linii 15 kursować będą ulicą Łukasiewicza przez przystanek Nowowiejskiego (przy Ekonomiku) i Alejami Kobylińskiego.

·Autobusy linii 0 z przystanku Jachowicza (Bielska) 03 (na ul. Bielskiej naprzeciwko Nadleśnictwa) odjeżdżać będą w kierunku ul. Miodowej, Skarpy i Winiar. W kierunku ul. Kwiatka odjeżdżać będą z przystanku Jachowicza (młyn) w Al. Kobylińskiego.

·Autobusy zatrzymywać się będą przy wszystkich przystankach na trasie objazdu.

Szczegółowe informacje o zmianie organizacji ruchu oraz kursowaniu poszczególnych linii autobusów KM Płock są również dostępne pod linkiem: https://www.kmplock.eu/www/2019/05/zamkniecie-dla-ruchu-ul-tysiaclecia-objazdy/.

 

Prosimy o stosowanie się do obowiązujących znaków drogowych i ostrożną jazdę.

Życzymy udanych zakupów!