tue: 09:00 - 21:00; next sunday (16.08): non-trading day pl

Wybieramy maskotkę dla Atrium Mosty!

News date: 1 October 2019

Atrium Mosty czeka na swoją maskotkę! W rundzie finałowej na oficjalną przytulankę centrum handlowego znalazło się 20 prac plastycznych. Rysunki małych artystów będzie można wkrótce zobaczyć na wystawie pokonkursowej w Atrium Mosty i na profilu Facebook’owym płockiego centrum. Ale nie tylko! Projekty zostaną ożywione i zamienione w prawdziwe maskotki, które będą mogli wygrać klienci Atrium Mosty. Akcja zbierania naklejek za zakupy, które będzie można wymienić na przytulanki, startuje w piątek, 4 października.

 

Do ogłoszonego przez Atrium Mosty konkursu „Ożywiamy fantazję” swoje prace plastyczne zgłosiło 255 małych artystów w wieku 4-14 lat. Zadaniem konkursowym było zaprojektowanie oryginalnej maskotki dla płockiego centrum handlowego i opowiedzenie jej niezwykłej historii. Uczestnicy mogli przygotować projekty w domu, podczas wyznaczonych lekcji lub w specjalnej strefie w centrum.

 

– Zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania. Przeanalizowaliśmy wszystkie prace, które do nas wpłynęły i jesteśmy pod wielkim wrażeniem ich poziomu wykonania i kreatywności małych artystów. Dlatego zdecydowaliśmy się na pokazanie projektów w naszej przestrzeni na wystawie pokonkursowej – mówi Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty.

 

Spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu projektów jury wybrało 20 prac finałowych. Będzie je można zobaczyć również na Facebooku centrum https://www.facebook.com/AtriumMosty/. Mieszkańcy Płocka i okolic będą mogli pomóc w wyborze tych wyróżnionych poprzez wskazanie, która praca podoba im się najbardziej. Główną nagrodą w konkursie jest bon do sklepu Smyk o wartości 1000 zł. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma bon o wartości 500 złotych, a trzeciego – 300 złotych.

 

Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się 26 października i wtedy również Atrium Mosty zaprezentuje swojego nowego pupila. Zwycięska praca zostanie odszyta, stając się oficjalną maskotką Atrium Mosty.

 

Przytulankę będą mogli otrzymać klienci, którzy zbiorą osiem naklejek za zakupy w sklepach Atrium Mosty. Naklejkę będzie można dostać za każde wydane 50 zł w dniach 4-26 października. Osoby, które uzupełnią kupon, będą mogły zabrać do domu oficjalną maskotkę Atrium Mosty.

 

– Ideą naszej akcji było to, aby oficjalna maskotka naszego centrum została wymyślona przez naszych klientów. Zapraszamy mieszkańców Płocka i okolic do zapoznania się z propozycjami
i do głosowania na Facebooku na ulubionego pluszaka. Być może to właśnie przytulanka zaprojektowana przez nasze dziecko stanie się oficjalną maskotką Atrium Mosty –
zaprasza Magdalena Chęcielewska.

 

 

Regulamin akcji pro-sprzedażowej znajduje się tutaj.