tue: 09:00 - 21:00; next sunday (21.07): non-trading day pl

Witaj szkoło!

News date: 22 August 2017

Powrót do szkoły to czas nowych wyzwań. Okres ten rozpoczyna gorączka przygotowań do powrotu do szkoły.

Centrum Handlowe Atrium Mosty jest wyjątkowym miejscem na płockiej mapie zapewniające mieszkańcom i gościom szeroką ofertę usług. To właśnie w tym miejscu odbędzie się gorący szał przygotowań do nowego roku szkolnego. Atmosferę w centrum rozkręci oryginalny konkurs z nagrodami do złowienia.

Już w dniach 25-29 sierpnia 2017 przyjdź do Atrium Mosty, zrób zakupy za min. 100 zł i złów nagrodę dla swojego dziecka, którą wykorzysta w szkole: piórnik, plecak, linijkę z kalkulatorem, kredki, farbki, bidon, worek na kapcie i wiele innych nagród. Do złowienia, łącznie prawie 500 nagród!

Ale zakupy to nie wszystko – przyjdź i sprawdź jakie zajęcia dodatkowe będą odpowiednie dla Twojej pociechy. Już w sobotę 26 sierpnia 2017 zapraszamy na targi zajęć pozaszkolnych: nauka tańca, sztuk walki, czy języków obcych. Wszystko to w Atrium Mosty. A w niedzielę, 27 sierpnia 2017 funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Płocku zadbają o bezpieczeństwo Twojego dziecka na drodze. Zapewnimy naukę przez zabawę, odblaski i mnóstwo innych atrakcji.

Regulamin konkursu