fri: 09:00 - 21:00; next sunday (16.08): non-trading day pl

OTWARCIE KLUBU FITNESS FITBYANN W NOWEJ, WIĘKSZEJ LOKALIZACJI JUŻ 11 MARCA 2020!

News date: 27 February 2020

Klub powiększa swój lokal, a także zaplecze dla klubowiczów i staje się wygodniejszy dla jego odwiedzających. FItByAnn zostaje w Atrium Mosty na pierwszym piętrze, ale po drugiej stronie pasażu. Sale do zajęć będą bardziej przestronne by zapewnić komfort kobietom kochającym aktywność fizyczną.

Oferta klubu skierowana jest zarówno do “starych wyjadaczy” fitnessu jak i dla ludzi, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem lub wracają do aktywności po dłuższej przerwie. Licencjonowani instruktorzy na każdych zajęciach pomagają, dostosowują trening indywidualnie do możliwości, służą radą.

 

W ofercie klubu FitByAnn każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzone są zajęcia rozciągające, wyciszające takie jak:

·Mental Body z elementami jogi,

·Pilates – rozciąga i uelastycznia wszystkie mięśnie ciała,

·Zdrowy Kręgosłup – redukujący dolegliwości bólowe w okolicach kręgosłupa oraz wzmacniający mięśnie.

 

Dla fanek tańca i intensywnego ruchu polecamy Zumbę, Strong by Zumbę, Fitness Dance, Latino Dance, Fitness Choreography.

By wymodelować konkretne partie ciała, prowadzone są zajęcia takie jak Zgrabna Sylwetka, Bikini Body, Brzuch, Uda, Pośladki czy zajęcia ze sztangami czyli Body Pump.

 

W FitByAnn prowadzone są zarówno zajęcia dla dzieci już od 3 roku życia we współpracy ze szkołą tańca Move Dance Studio jak i dla seniorów, którzy mogą poprawić swoją kondycję, sprawność i spędzić miło czas w przyjaznej atmosferze. W poprzednich latach dużym zainteresowaniem cieszył się program “Aktywny Senior” więc i w tym roku zbieramy grupę dojrzałych klubowiczów, którzy nie boją się wyzwań.

 

Ceny karnetów zaczynają się już od 50 zł miesięcznie, a wejście jednorazowe to symboliczne 10 zł.

 

Zapraszamy serdecznie do nowej siedziby już od 11 marca 2020 roku!