sat: 09:00 - 21:00; next sunday (25.08): trading day pl

Targi Zdrowia i Urody z Joanną Horodyńska

News date: 2 March 2017

18 i 19 marca w Atrium Mosty rządzić będą… panie! W tych dniach w płockim centrum odbędą się Targi Zdrowia i Urody, których gwiazdą będzie znana stylistka Joanna Horodyńska. Uczestniczki targów będą mogły wziąć udział w castingu na Multimetamorfozę oraz zgłębić tajniki zdrowego odżywiania i trybu życia.
Pierwszy dzień Targów Zdrowia i Urody w Atrium Mosty upłynie pod znakiem castingu do Multimetamorfozy. Rejestracja uczestniczek rozpocznie się 18 marca o godzinie 11.00. Panie, które będą chciały zmienić swój wygląd i oddać się w ręce profesjonalistów, zaprezentują się przed składem jury. Spośród zgłoszonych Pań, jury wybierze trzy, które otrzymają nagrody w postaci: lekcji wizażu, makijażu oraz pomoc specjalistów w doborze kolorowych kosmetyków i stylizacji. Nowe fryzury trzem laureatkom dobierze i wykona ekspert marki Abacosun. W puli nagród przewidziano również minimetamorfozy dla uczestników castingu: lekcje wizażu i pomoc specjalistów w doborze stylizacji na różne okazję. Ogłoszenie laureatek Multimetamorfozy odbędzie się o godzinie 14.00, a realizacja metamorfoz – w kolejnym dniu.
Drugi dzień targów, 19 marca, poprowadzi Joanna Horodyńska. Stylistka gwiazd przedstawi nowości stylizacyjne sklepów w Atrium Mosty, zaprezentuje trendy w wizażu oraz porozmawia z klientami centrum o zdrowym odżywianiu, suplementach diety i znaczeniu aktywności sportowej na zdrowe samopoczucie. Fryzjer marki Abacosun zaprezentuje natomiast trendy 2017 roku w stylizacji włosów prosto z Paryża. O godzinie 16.00 odbędzie się Wielki Finał Multimetamorfozy, podczas którego będzie można podziwiać zmiany i nowe stylizacje zwyciężczyń castingu. Dodatkowo wszystkie panie, które wzięły w nim udział, będą mogły wygrać vouchery, bony zniżkowe, produkty ze stylizacji i wiele innych nagród oferowanych przez wystawców targów czy sklepy Atrium Mosty.