tue: 09:00 - 21:00; next sunday (21.07): non-trading day pl

Spotkania z teatrem dla dzieci w Atrium Mosty

News date: 15 January 2019

Zacznij ferie zimowe wraz z dziećmi w sposób artystyczny!
Odwiedź Atrium Mosty w jeden z sobotnich poranków i przeżyj wraz z rodziną wyjątkowe spotkanie z teatrem dla najmłodszych!
Przedstawienia czekają na młodych widzów i ich rodziców co sobotę od 26 stycznia do 23 lutego br. o 11.00.
Ponadto w programie: spotkania z ulubionymi bajkowymi bohaterami – kreskówkowym Lwem Leonem oraz filmowym Minionkiem, animacje tematyczne po każdym spektaklu oraz smaczne przekąski.
To nie koniec atrakcji! Na młodych widzów czeka także skręcanie balonów oraz malowanie buziek. Atrium Mosty przygotowało dla najmłodszych gości specjalnie zaaranżowane, bezpieczne miejsce z poduchami, mnóstwem zabawek, klocków i kolorowanek.
Przyjdź do Atrium Mosty i zobacz, jakie jeszcze atrakcje czekają na klientów centrum z okazji ferii!
 
Repertuar przedstawień teatralnych:
26 stycznia – CZYJA TO WALIZKA?
Co kryje tajemnicza walizka, która nagle pojawiła się na scenie? Spróbują to odgadnąć bohaterowie spektaklu. Ta przezabawna historia jest pełna iluzji i magii, magii teatru lalek, która mieści się w walizce obszernej jak nasza wyobraźnia. Jesteście gotowi, by odkryć tę tajemnicę razem z nami?
2 lutego – WIEWIÓR PIERWSZY NIEZNOŚNY
Spektakl ten odzwierciedla znany wszystkim, odwieczny problem konfliktu pokoleń. Jego bohaterem jest mały Wiewiór, który buntując się przeciwko temu, o co proszą go rodzice, ucieka z domu na drzewie.
9 lutego – HAU, MIAU, INNE JĘZYKI
Był sobie chłopiec nieróżniący się od innych. Miał psa Dzikusa, kota Maksa, chomika Saszę  i rybkę, której jeszcze nie nadał imienia, gdyż nie usłyszał od niej nigdy ani słowa. A jak wiadomo – dzieci i ryby głosu nie mają. Pewnej nocy wszystkie zwierzęta przemówiły… To pełna humoru opowieść o tym, że zawsze można być czyimś przyjacielem niezależnie od tego, czy jest się mieszkańcem akwarium, czy macha się ogonem.
16 lutego – KRÓLIK Z KAPELUSZA
Czym jest magia i czy każdy z nas może zostać magikiem? Na te i inne pytania odpowiemy wraz z bohaterami tego przezabawnego spektaklu z udziałem wielu postaci i lalek teatralnych. Zobacz sam! Dowiesz się, że każdy z nas może wyczarować coś innego.
 
23 lutego – ZIELONE, CZERWONE
Jak bezpiecznie poruszać się w drodze do szkoły czy domu, jak się odpowiednio zachowywać na terenie szkoły, na podwórku czy na przykład podczas spożywania posiłków? Młodzi widzowie nauczą się tych i innych zasad funkcjonowania, oglądając właśnie to przedstawienie. Nie będzie to jednak nauka pełna faktów i teorii, ale dobra zabawa z wykorzystaniem teatru lalek oraz pantomimy.