mon: 09:00 - 21:00; next sunday (23.02): non-trading day pl

Marka SUBWAY® mówi dzień dobry i zaprasza na śniadanie

Z początkiem kwietnia pod hasłem „U nas panują idealne warunku śniadaniowe!” ruszyła nowa kampania promująca ofertę sieci restauracji SUBWAY®. Jej gwiazda, sandwicz WESTERN BREAKFAST serwowany z sokiem pomarańczowym, to nietuzinkowy sposób na pozytywny początek dnia.
Zarówno ranne ptaszki, jak i nocne marki, którzy przyjdą na śniadanie do restauracji SUBWAY®, o każdej porze będą mogli poczuć beztroską aurę wiosennego pikniku na kocu w kratkę. Promowany sandwicz WESTERN BREAKFAST jako jedyny w menu dostępny jest przez cały dzień (pozostałe suby śniadaniowe podawane są do godziny 11.00).
Sandwicz WESTERN BREAKFAST jest skomponowany tak, aby z powodzeniem sprawdził się jako pożywne śniadanie. W chrupiącym pieczywie znajduje się świeża szynka, ciepły omlet i soczyste warzywa. Sok pomarańczowy dopełnia zestaw o solidną porcję witaminy C (można go jednak zamienić na kawę lub herbatę). Takie śniadanie (podczas promocji dostępne w cenie 7,95 zł za zestaw) jest świetną propozycją dla każdego, kto chce zaczynać dzień z radością i energią.
Przez idealne warunki śniadaniowe rozumiemy przede wszystkim swobodę. Nieważne, o której się wstaje – każda pora jest dobra, aby podarować sobie chwilę przyjemność, zjeść pożywny posiłek i nabrać energii na kolejne wyzwania. Chcemy dać naszym klientom powód, żeby budzili się z szerokim uśmiechem – mówi Fabiola Gallegos Rios, Marketing Manager marki na Europę Środkowo-Wschodnią.

Special offer duration: 17.02