fri: 09:00 - 21:00; next sunday (25.08): trading day pl

Centrum Medyczne PZU Zdrowie już otwarte

News date: 26 March 2018

Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. działa na rynku usług medycznych od 20 lat, obecnie wchodzi w skład Grupy PZU Zdrowie SA. Misją firmy jest zaspokajanie potrzeb zdrowotnych pacjentów, która jest realizowana poprzez stałą troskę o wysoką jakość usług medycznych. Centrum Medyczne Medica Sp. z o. o. zatrudnia  ponad 200 osobowy zespół, w tym wysokiej klasy lekarze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Na terenie Płocka działają już dwie przychodnie – przy ul. Chemików 7 i ul. Kutrzeby 11, w których funkcjonują poradnie podstawowej opieki zdrowotnej, poradnia medycyny pracy, poradnie dziecięce, rehabilitacja lecznicza oraz poradnie specjalistyczne. Usługi medyczne są wykonywane zarówno na podstawie umów z Narodowym Funduszem Zdrowia, zakładami pracy, jak również prywatnie.
 
Realizując swoją misję, CM Medica stawia na ciągły rozwój. Nowoczesne zaplecze diagnostyczne, w tym rezonans magnetyczny i tomograf komputerowy oraz współpraca ze specjalistycznymi ośrodkami medycznymi umożliwiają realizację pełnego cyklu leczenia – od diagnostyki i konsultacji po rehabilitację i bieżący monitoring stanu zdrowia pacjentów. Dla zapewnienia kompleksowej opieki medycznej, Spółka nawiązała współpracę z NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej, starając się w ten sposób uzupełnić istotny lokalny deficyt specjalistów sprawujących opiekę nad pacjentami z chorobami nowotworowymi.
 
CM Medica ma duże doświadczenie w prowadzeniu profilaktycznej opieki zdrowotnej, tzw. medycyny pracy dla pracowników firm i instytucji z wielu branż. Specjalizuje się również w realizacji dedykowanych programów profilaktycznych oraz akcji z zakresu promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej.