tue: 09:00 - 21:00; next sunday (21.07): non-trading day pl

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych w Atrium Mosty

News date: 21 June 2017

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych łączy pokolenia – co roku w czasie wakacji w całej Polsce bawią się na nim dzieci, rodzice i dziadkowie. Atrium Mosty będzie kolejnym przystankiem na mapie trzeciej edycji tego letniego wydarzenia. 1 lipca mieszkańcy Płocka i okolic mogą liczyć na dużo pozytywnej energii, rodzinne gry, konkursy i zabawy.
Grupa Atrium, laureat konkursu „Optymistyczne Miejsce Roku 2016”, wspiera pozytywne wydarzenia rodzinne o profilu tzw. edutainment, tj. łączące naukę i rozrywkę. Takim właśnie jest Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych, który znalazł się w kalendarzu wakacyjnych wydarzeń aż ośmiu centrów Atrium. Festiwalowi towarzyszy pozytywna atmosfera, prowadzone animacje i konkursy są pełne lekkości, koloru, fantazji i wyzwalają kreatywność, zaś głównym atutem zabawy jest rodzinna, międzypokoleniowa integracja.
1 lipca Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych zagości w Atrium Mosty. Organizatorzy wydarzenia zapewnią uczestnikom kompletne zestawy niezbędne do wspólnej zabawy – płyn do ogromnych baniek oraz akcesoria do ich puszczania. Podczas eventu zaplanowano m.in. bańkową Familiadę oraz konkurs na największą bańkę mydlaną. Nie zabraknie także wspólnych zajęć z Zumby, bańkowych kręgli, animacji i konkursów z nagrodami. Dla dzieci dodatkowo przewidziano watę cukrową, malowanie buziek i tatuaży oraz zjeżdżalnie w postaci dmuchanego zamku. Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Całe wydarzenie odbędzie się przed wejściem do Atrium Mosty od ul. Tysiąclecia w godzinach 13.00-17.00.
W tegorocznym Ogólnopolskim Festiwalu Baniek Mydlanych udział wzięli już goście Atrium Koszalin i Atrium Biała. Kolejnymi miastami będą:

  • Bytom, Atrium Plejada – 8 lipca
  • Toruń, Atrium Copernicus – 15 lipca
  • Piła, Atrium Kasztanowa – 22 lipca
  • Warszawa, Atrium Targówek – 29 lipca
  • Lublin, Atrium Felicity – 5 sierpnia
  • Szczecin, Atrium Molo – 2 września