Centrum Handlowe:
Mon - Sat: 09:00 - 21:00; Sun: 10:00 - 20:00
Piotr i Paweł:
Mon - Sat: 8:00 - 22:00; Sun: 9:00 - 21:00
Zdrofit:
Mon - Fri: 6:00 - 23:00; Sat - Sun: 7:00 - 22:00
La Trattoria:
Mon - Wed, Sun: 10:00 - 21:00; Thu - Sat: 10:00 - 01:00
News

Magiczna Zima Muminków

Magiczna Zima Muminków

12 listopada z okazji nadchodzącej premiery filmu „Magiczna Zima Muminków” Atrium Mosty odwiedzą znani i lubiani na całym świecie bohaterowie bajki. Podczas wydarzenia zaplanowano takie atrakcje, jak wspólna zabawa z Muminkami i ich przyjaciółmi, szkoła dekoracji i gotowania oraz konkursy z Muminkowymi nagrodami. Jedną z nich jest wyjazd do fińskiego Moominworld! Zwycięzca zostanie wybrany spośród dzieci biorących udział w plastycznych warsztatach świątecznych kartek – autor najpiękniejszej pocztówki poleci latem wraz z opiekunem do fińskiego Naantali.

Podczas wydarzenia dzieci będą mogły pobawić się z bohaterami bajki w Muminkowym lesie i domku, a także zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia i wziąć udział w konkursach z nagrodami. Maluchy dowiedzą się również, skąd pochodzą bajkowe postacie i co robią w czasie zimy i świąt. Będzie można także poznać tajniki przysmaków, z których słynie Mama Muminka, w trakcie zajęć w pysznej szkole gotowania. Uczestnicy wydarzenia usłyszą też bajkową opowieść o Muminkach i obejrzą jej ekranizację w mini-kinie, a dzięki profesjonalnym makijażystom najmłodsi upodobnią się do ulubionych bohaterów bajki. W jesiennej aurze odbędą się zajęcia w Muminkowej szkole dekoracji, w której dzieci przygotują ozdoby
z materiałów takich jak owoce, orzechy czy papier.

Jedno z zadań podczas zabawy w Atrium Mosty utoruje uczestnikom drogę do nagrody, jaką jest wyjazd do Moominworld w Finlandii. Zwycięzca zostanie wybrany spośród dzieci biorących udział w plastycznych warsztatach świątecznych kartek – autor najpiękniejszej pocztówki poleci latem wraz z opiekunem do fińskiego Naantali. W czasie wydarzenia maluchy będą także mogły napisać list z życzeniami do Świętego Mikołaja.

Serdecznie zapraszamy!

Adding date: 24 October 2017