fri: 09:00 - 21:00; next sunday (25.08): trading day pl

Kino pod chmurką w Atrium Mosty!

News date: 26 June 2017

Dramat, komedia, a może film sensacyjny? Wybór należy do gości Atrium Mosty! Podobnie jak w poprzednim roku, również podczas tego lata w płockim centrum nie zabraknie atrakcji dla fanów dobrego kina. Cykl seansów „Kino na dachu” startuje już 7 lipca i potrwa aż do końca sierpnia. O tym, który film zagości na ekranie pod chmurką, zdecydują sami mieszkańcy Płocka.
Bezpłatne seanse filmowe odbędą się w każdy piątek lipca i sierpnia o godzinie 21.30.
W repertuarze „Kina na dachu” zaplanowano dla gości prawdziwe filmowe emocje – wśród propozycji znalazły się m.in. komedie, dramaty, sensacje i kino familijne. Ostateczny wybór filmu na dany piątek będzie należeć do widzów. W każdy czwartek na profilu centrum na Facebooku pojawią się dwie propozycje. Przez tydzień płocczanie będą głosować na film, który chcą obejrzeć w kolejny piątek – pierwsze głosowanie rozpoczyna się już 29 czerwca 2017!
Seanse odbędą się na ostatnim, piątym piętrze parkingu Atrium Mosty. Na gości czekają największe kinowe przeboje, wygodne leżaki, kocyki na chłodniejsze, letnie wieczory, darmowy popcorn i konkursy z nagrodami. Widzowie będą mogli również skorzystać z oferty Erbil Kebab.
Kino to unikalna rozrywka – umożliwia nam oderwanie się od codzienności i przeżywanie emocji na równi z głównymi bohaterami. W połączeniu z letnimi wieczorami i przepiękną panoramą Płocka nocą z piątego piętra naszego centrum, stanowi wyjątkową propozycję na rozpoczęcie weekendu. „Kino na dachu” w Atrium Mosty to prawdziwa filmowa uczta w ramach kina plenerowego. Repertuar jest zróżnicowany, a w głosowaniu na Facebooku to sami widzowie zdecydują, który film chcą zobaczyć. Poprzednia edycja cieszyła się ogromną popularnością. Mamy nadzieję, że i w tym roku mieszkańcy Płocka chętnie skorzystają z naszej kinowej oferty na świeżym powietrzu mówi Magdalena Malczyńska, zastępca dyrektora Atrium Mosty.
 
Wstęp do strefy kinowej, popcorn i oglądanie filmów jest bezpłatne.
Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na Facebook’u Atrium Mosty: https://www.facebook.com/AtriumMosty
Wydarzenie poleca RMF Clasic 93,1 FM