ul. Tysiąclecia 2a, 09-402 Płock

mon: 09:00 - 21:00; next sunday (03.07): non-trading day

Polski

Dzień Dziecka pełen zabawy

News date: 31 May 2021

Podaruj swoim pociechom czas! Wykorzystajcie go kreatywnie, na wspólnych zabawach i odpoczynku. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zaplanujcie aktywności na świeżym powietrzu i zasłużony relaks w domu. Maluchy będą zadowolone ze spacerów i odkrywania okolic domu w ciągu dnia, nowych zabawek rozwijających ich pasje popołudniu i bajeczek czytanych na dobranoc. Starsze dzieciaki z pewnością ucieszą się z wycieczki rowerowej, odwiedzenia pobliskiego jeziora czy turystycznej wycieczki w góry.  Nie zapomnijcie zabrać ze sobą słodkich przekąsek! Dzień Dziecka może zwieńczyć wspólne gotowanie lub zamówienie pizzy czy ulubionych burgerów na wynos. W końcu to święto luzu i nieskrępowanej przyjemności!  Tymczasem przygotowaliśmy dla Was propozycje prezentów z okazji Dnia Dziecka.

 

Prezenty dla kreatywnej dziewczynki

Twoja córeczka ma tysiąc pomysłów na minutę i niezmiennie Cię zaskakuje? Pobudź Jej kreatywność dbając o dużą różnorodność wspólnych zabaw. W końcu jednego dnia może marzyć o karierze nauczycielki, a następnego ćwiczyć, by zostać mistrzynią jazdy na rolkach czy rowerze. Towarzysz Jej w codziennych aktywnościach nie tylko z okazji Dnia Dziecka! Do tego niezbędne będą Ci zabawki i sprzęty, które znajdziesz w Pepco, Rossmannie i Carrefourze czy ToysRus.

 

Prezenty dla twórczego chłopca

Młody konstruktor, specjalista od prehistorycznych stworzeń, a może fan literatury? Zajrzyj do Smyka, sprawdź ofertę Empiku i zastanów nad publikacjami dostępnymi w Rossmannie. Rozwijaj talenty swojego syna poprzez zabawę! Wystarczą najprostsze gadżety, a wspólnie spędzony czas przyniesie wam mnóstwo radości! Nie zapomnijcie uwiecznić go na zdjęciach. Taki Dzień Dziecka mógłby trwać bez końca!

 

 

Prezenty dla nastolatków

Twoja córeczka ma tysiąc pomysłów na minutę i niezmiennie cię zaskakuje? Pobudź jej kreatywność dbając o dużą różnorodność wspólnych zabaw. W końcu jednego dnia może marzyć o karierze nauczycielki, a następnego być drugą Mają Włoszczowską lub prężnie rozwijać domowy sklepik spożywczy. W tych wyzwaniach pomogą jej sprzęty z Empiku i Smyka!

 

Na koniec nie zapomnij o sobie – każda okazja do świętowania jest dobra!