pt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (22.09): niehandlowa en

Dzień Dziecka z nickelodeon!

Data dodania: 6 maja 2016

W dniach 28-29 maja Atrium Mosty zmieni się w prawdziwie bajkową krainę. Przez cały weekend najmłodsi klienci centrum handlowego będą mogli bawić się w otoczeniu swoich ulubionych bohaterów bajek. W ramach imprezy Nickelodeon Kids Party nie zabraknie atrakcji z udziałem wesołego SpongeBoba, uwielbianych przez najmłodszych Dory i Diego oraz Wojowniczych Żółwi Ninja.
Nickelodeon Kids Party to cały weekend bajkowej zabawy organizowany z myślą o tych, którzy odwiedzają Atrium Mosty całą rodziną. W czasie dwóch dni wszystkie dzieci i nastolatki będą mogły spędzić czas ze swoimi ulubionymi bohaterami bajek Nickelodeon. Każdy będzie miał jedyną w swoim rodzaju możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z bajkowymi postaciami, które często towarzyszą im każdego dnia na szklanym ekranie.
Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w godz. 12:00 – 18:00 wszyscy będą mogli spędzić aktywnie czas w atmosferze znanej z najpopularniejszych obecnie kreskówek. W specjalnej Strefie Podskoku, na zewnątrz Centrum, znajdzie się zamek SpongeBoba, w Strefie Dory i Diego młodzi odkrywcy sprawdzą swoją wiedzę w Klubie Małego Geografa oraz będą mieli okazję ułożyć multimedialne puzzle oraz wykazać się talentem plastycznym. Wiele atrakcji przygotowano też w Strefie Żółwi Ninja. Tam każdy będzie mógł zagrać w grę na konsoli swoim ulubionym żółwiem.
Przez cały weekend najmłodsi klienci Centrum Handlowego będą mogli także spróbować swoich sił w wielkim labiryncie Nickelodeon!
Dodatkowo, każdy kto będzie bawił się z nami 2 dni, zbierze pieczątki na swoim imiennym dyplomie zostanie nagrodzony wyjątkowym upominkiem 29 maja!
Dla wszystkich gości i tych małych i tych dużych, przygotowaliśmy watę cukrową!
Nie może Was zabraknąć!