śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.05):niehandlowa en

Balkon z widokiem na nagrody!

Data dodania: 19 czerwca 2020

Odwiedź Atrium Mosty w dniach 29 czerwca – 4 lipca, zrób zakupy i wygraj nagrody!

 

Wypatrujesz najlepszych widoków? Nie szukaj daleko. Zadbaj o własny, ładny widok … na balkonie!

Wytęż wzrok! Do Atrium Mosty nadciąga właśnie wyjątkowy konkurs pod hasłem „Balkon z widokiem na nagrody!”. Za zakupy zrobione w dniach 29 czerwca-4 lipca, czekają na Ciebie wspaniałe prezenty, dzięki którym upiększysz swój balkon lub taras, albo stworzysz wymarzoną strefę relaksu.

 

Dokonując zakupów podczas trwania akcji w Atrium Mosty, w godz. 10.00-18.00, masz okazję zdobyć wspaniałe nagrody:

za wydaną kwotę min. 50 zł – otrzymasz kolorowe kule świecące, pomocne w stworzeniu letniej aranżacji balkonu;

za zakupy powyżej 100 zł – czekają na Ciebie dekoracyjne przedmioty do ogrodu w postaci koca, poduszek, zestawu ozdobnych świec albo plastra drewna ogrodowego, które nadadzą miejscu niepowtarzalnego charakteru.

 

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z nagród, wystarczy zgłosić się z paragonem zakupowym do punktu konkursowego.

Ale to nie koniec zabawy! Przygotowaliśmy dla Ciebie także quiz do rozwiązania na czas, w którym możesz zdobyć określoną ilość punktów. Ten, kto uzyska najlepszy wynik na zakończenie konkursu, otrzyma główną nagrodę w postaci metamorfozy balkonu o wartości 3 000 zł.

Z pewnością ucieszy Cię fakt, że dokonując zakupów przez cały czas trwania akcji, możesz wziąć w niej udział wielokrotnie, zdobywając nagrody, jak i rozwiązując quiz.

 

Życzymy udanej zabawy i wspaniałych nagród!