Centrum Handlowe:
pon - sob: 09:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Piotr i Paweł:
pon - sob: 8:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Zdrofit:
pon - pt: 6:00 - 23:00; sob - nie: 7:00 - 22:00
La Trattoria:
pon - śr, nie: 10:00 - 21:00; czw - sob: 10:00 - 01:00
Aktualności

Scena teatralna i kabaretowa zaprasza!

Scena teatralna i kabaretowa zaprasza!

W dniach 15-27 czerwca 2015 r.  zapraszamy wszystkich do obejrzenia spektakli realizowanych przez grupy teatralne działające przy Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki.

10 minut przed każdym występem prosimy o zbiórkę przed Galerią Sztuki Dzieci i Młodzieży (I piętro).

 

Kabaret Skeczy Troficznych

Są gdzieś pomiędzy. Już nie dzieci, jeszcze nie dorośli. Już wiedzą, a jeszcze nie przeżyli. Są różni. Trochę jak ich rodzice, trochę jak wszyscy dokoła. Zadanie w sumie proste. Rozrywka. Dobra rozrywka zawsze jest w cenie. Z czego innego będzie się śmiał chłopiec z buszu i chłopiec z Nowego Yorku. W sumie temat nie ma znaczenia, jest tylko pretekstem. Podobno w dobrym towarzystwie można się śmiać z niczego. Zatem wyjaśnijmy. Aktorzy spektaklu są jego autorami. Poszukują zabawy i zupełnie niechcący opowiadają o sobie.

Występują: Zuzanna Batka, Klaudia Miastowska, Adrian Piwoński, Natalia Kwiatkowska, Kamil Węclewski, Adam Gankowski, Natalia Cetlińska, Filip Stępień, Aleksandra Majchrzak, Klaudia Dębska, Miłosz Ogonowski, Maksymilian Kałużny, Karolina Gorzycka, Joanna Racińska, Kinga Koziorowska, Daria Kołodziejska. Reżyseria: Mariusz Pogonowski.

Występy odbędą się w dniach:

15 czerwca, godz. 18:00

19 czerwca, godz. 17:00

25 czerwca, godz. 17:00

 

Obywatel Tryb

Aktorzy to płocczanie którzy wiodą normalne dorosłe życie. Maja pracę, dzieci, czasem wnuki. Są spragnieni wrażeń. Są przyjaciółmi. Chcą żyć na scenie. Wobec widzów. Przywoływać emocje, czasem wykraczające poza ich aktualne emploi. Emocje których nie używają. Czasem mają problem żeby zagrać „tyłkiem”. Czasem prywatnie wstydzą się trochę za swoją postać. Ale z zajęć na zajęcia grają. Wchodzą w to, jak by nasiąkali. Ich ciało staje się narzędziem do przywoływania emocji. To oni. Grupa teatralna. Kiedyś o nich napiszą „zaczynali jako amatorski teatr” J A spektakl. Po części już znany.

Tryb. W 2006 Wystawiany w Teatrze Dramatycznym w Płocku. Lekko Przygłupi. Tak jak jego autor niejaki M.Pogonowski. Ale na rozrywkę powinien się nadawać. Tekst został lekko poprawiony. Dwie nowe sceny, inne zakończenie. Inni ludzie. Kawa i Zabawa. Sądzę, że będziecie się śmiać. Czy to jest o czymś ważnym. Może gdzieś między słowami czuć, jak bolesny jest ten nasz aktualny czas, ale tylko między słowami i tak bełkotliwie, jak by ktoś niefrasobliwie pozlepiał fragmenty rzeczywistości.

Występują: Natalia Kwiatkowska, Katarzyna Królikowska, Agnieszka Zielińska, Adam Bonalski, Jacek Karaman, Krzysztof Pesta.

Spektakle odbędą się w dniach:

17 czerwca, godz. 17:00

19 czerwca, godz. 19:00

22 czerwca, godz. 18:00

25 czerwca, godz. 19:00

26 czerwca, godz. 17:00

27 czerwca, godz. 17:00

 

Korporacja

Oni skończyli szkołę. Startują ale nie bardzo jest się od czego odbić. On daje im nadzieję. Spektakl traktuje trochę o polityce i trochę o politykach, ale polityką nie jest. Tak naprawdę znamy już ta historię, z amerykańskich filmów. Ale w naszych realiach, z ich ust to brzmi jakoś tak swojsko. Kto nie widział Korporacji na scenie Off Off ma ostatnia szansę, aby zobaczyć Korporację w CH Atrium Mosty. Scenariusz i reżyseria Mariusz Pogonowski.

Występują: Zuzanna Batka, Natalia Cetlińska, Eryka Golacik, Karolina Gorzycka, Ola Kobza, Rafał Kubicki, Natalia Kwiatkowska, Kinga Koziorowska, Aleksandra Majchrzak, Klaudia Miastowska, Miłosz Ogonowski, Joanna Racińska, Kamil Węclewski.

Spektakl odbędzie się 23 czerwca, godz. 18:00

Data dodania: 10 czerwca 2015