Centrum Handlowe:
pon - sob: 09:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Piotr i Paweł:
pon - sob: 8:00 - 22:00; nie: 9:00 - 21:00
Zdrofit:
pon - pt: 6:00 - 23:00; sob - nie: 7:00 - 22:00
La Trattoria:
pon - śr, nie: 10:00 - 21:00; czw - sob: 10:00 - 01:00
Aktualności

IV Edycja Kampanii Dotykam=Wygrywam

IV Edycja Kampanii Dotykam=Wygrywam

3 października 2015 r. bieliźniana marka Panache, specjalizująca się w produkcji biustonoszy i strojów kąpielowych do miseczki K, rusza z czwartą edycją kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM! Tym samym daje Ci świetną okazję do pozbycia się starych biustonoszy, których nie używasz. Oddaj je do re-(CYC)lingu, a dochód z ich przetworzenia zostanie przekazany Stowarzyszeniu Polskie Amazonki Ruch Społeczny na działania związane z walką z rakiem piersi.

Za każdy biustonosz oddany do re-CYC-lingu klientka otrzyma bon o wartości 20zł na zakup nowego biustonosza marki Panache.

Przez cały październik możesz wybrać się do salonu Kobiece Imperium w Atrium Mosty, salonie biorącym udział w kampanii, gdzie znajdziesz KOSZ NA BIUSTONOSZ – specjalny kosz na zużytą bieliznę. Wrzuć do niego swoje stare, znoszone, źle dopasowane biustonosze, które mogą zaszkodzić zdrowiu twoich piersi i wesprzyj Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Zebrane staniki zostaną przekazane do recyklingu firmie Leier, która wykorzysta je jako alternatywne źródło energii do tworzenia własnych wyrobów.

Całkowity zysk z re-(CYC)lingu zostanie przekazany na cele statutowe Stowarzyszenia.

Każdy, kto weźmie udział w kampanii i zostawi w koszu swój zużyty biustonosz, otrzyma bon rabatowy o wartości 20 zł na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza z oferty marek Panache. Dodatkowo klientki salonu Kobiece imperium przez cały rok mogą korzystać z wiedzy przeszkolonych brafittterek.

Kampania DOTYKAM=WYGRYWAM wspiera walkę z rakiem piersi, promując edukację w zakresie samobadania jak i noszenie właściwego rozmiaru biustonosza, dobranego pod względem rozmiaru i kroju do naszych indywidualnych kształtów – mówi Izabela Sakutova, pomysłodawca kampanii i przedstawiciel Panache. – Działając w przemyśle bieliźnianym za nasz obowiązek uważamy popularyzowanie w świadomości kobiet konieczności dbania o zdrowie piersi, a dzięki idei re-(CYC)lingu każda z nas może pozbyć się zalegających w szufladach staników i wesprzeć działania Stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny na rzecz walki z rakiem piersi – dodaje Izabela.

REGULAMIN DOTYKAM=WYGRYWAM

  • Za każdy pozostawiony biustonosz otrzymasz bon o wartości 20zł do wykorzystania przy zakupie nowego biustonosza z oferty marek Panache.
  • Bony nie kumulują się: klient przy zakupie nowego produktu może wykorzystać tylko jeden bon.
  • Każdy bon może być wykorzystany do dnia 30 listopada 2015 r. w  sklepie, w którym pozostawiło się używany biustonosz w ramach kampanii. DOTYKAM=WYGRYWAM. Konieczne jest przyniesienie bonu w celu skorzystania z rabatu.
  • Każdy bon odpowiada jednej transakcji, co znaczy, że można go wykorzystać tylko jeden raz.
  • Bonów nie można wymieniać na gotówkę ani na inne bony.
  • Bonów nie wolno łączyć z kartami zniżkowymi ani z żadnymi innymi rabatami/promocjami.
  • Akcja zbierania używanych biustonoszy trwać będzie od 03.10.2015 r. do 31.10.2015 r.
Data dodania: 29 września 2015