ul. Tysiąclecia 2a, 09-402 Płock

sob: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (04.12): niehandlowa

English

Świętuj Black Friday z Atrium Mosty!

 
Wyprzedażowe szaleństwo zbliża się wielkimi krokami – nie przegap szansy na udane zakupy!

 

Black Friday, czyli wielkie święto promocji i rabatów, zawita do Atrium Mosty już 25  listopada! To idealna okazja, aby skorzystać z atrakcyjnych promocji na różne artykuły. Niskie ceny i rabaty na pewno cię zaskoczą!

 

Szukasz nowych butów, odpowiedniej bluzki albo modnych dodatków po okazyjnych cenach? Planujesz zakup nowych oprawek do okularów lub ulubionych perfum? A może zastanawiasz się nad nowym sprzętem RTV? Black Friday to jedna z niewielu okazji w roku, aby upolować upatrzone produkty po okazyjnych cenach.

 

Black Friday, czyli Czarny Piątek, to dzień zakupowego szaleństwa odbywający się niemal na całym świecie. Wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i ma bezpośredni związek z Dniem Dziękczynienia.

Zwyczaj sięga połowy XX wieku, kiedy to podczas Święta Dziękczynienia odbywały się parady i pochody, których sponsorami były domy towarowe. W tym czasie można było zareklamować swoje towary i usługi, a jednocześnie rozpoczynał się sezon przedświątecznych promocji.

 

Dzień ten, zgodnie z amerykańską tradycją, przypada w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia.

Tegoroczny Black Friday wypada 25 listopada.

 

To dzień pełen okazji i dużych rabatów także w Atrium Mosty. Przygotuj się na specjalne przeceny sięgające od kilkunastu do kilkudziesięciu procent zniżki! Przyjdź w tym dniu do Atrium Mosty, odwiedź swoje ulubione sklepy i upoluj okazje!

 

 

Zapraszamy na zakupy w super cenach!