Pure Jatomi

Pure Jatomi Fitness w Centrum Handlowym Atrium Mosty w Płocku
Sieć Pure Health & Fitness jako lokalizację nowego klubu sportowego w standardzie Fitness wybrała siedzibę Centrum Handlowego Atrium Mosty w Płocku. Pure Jatomi zajmie powierzchnię około 907,20 m2, a przewidywana data otwarcia to 26 września 2012.
W bogatej ofercie Pure Fitness znajdzie się między innymi: szeroki zakres nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń siłowych i treningu cardio oraz najnowsze formy ogólnodostępnych zajęć grupowych, m.in. zumba, cycling, Pure Fire i Pure Pump. W listopadzie rozpoczną się również zajęcia nowoczesnego treningu funkcjonalnego Crossfit.
Na innowacyjną formułę klubów składają się trzy czynniki: sprzęt najnowszej generacji, przestronne wnętrza sal fitness oraz wykwalifikowana kadra trenerska z międzynarodowym doświadczeniem, która pomaga klubowiczom osiągać wyznaczone cele.
Klub posiada komfortowe przebieralnie, klimatyzowane pomieszczenia oraz dodatkowo został wyposażony w sauny. Na miejscu dostępna jest również darmowa kawiarenka internetowa ze stacją wifi. Dostosowując się do stylu życia swoich klientów, sieć klubów oferuje długie godziny otwarcia.
Pure Health & Fitness to największa i najszybciej rozwijającą się sieć klubów sportowych w Polsce, posiadająca na ten moment 27. lokalizacji w najbardziej prestiżowych miejscach w całym kraju.